Partnership

Партнерство

Пані Чикетова – це ресурс для тих, хто любить смачно і красиво їсти, але не хоче витрачати багато часу на готування. Хто любить страви з сезонних овочів і фруктів, українську кухню в сучасному вигляді, із вкрапленнями найкращих смаків інших народів. Значний досвід роботи у комунікаціях міжнародних корпорацій дає добре розуміння потреб і можливостей бізнес-замовників, а також високих вимог до якості послуг. Спираючись на весь досвід, знання і улюблену справу, пропоную можливості для співпраці:
  • Проведення кулінарних майстер-класів

  • Підбір /створення рецептів під потреби замовника

  • Фудфотографія / зйомка їжі для кафе, ресторанів, домашньої кухні

  • Тексти для супроводу фотографій інших фотографів

  • Амбасадорство бренду

  • Маркетингова підтримка в соціальних медіа

  • Участь у телепрограмах і шоу

Якщо вас цікавить будь-який вид співпраці, пишіть: info@panichyketova.com

Про мене

 

Позаду – роки корпоративного життя, попереду – роки нових зустрічей і щасливих людей. Я вірю в те, що кожна людина красива, що кожна родина – цінність, а ще – що їжа вдома повинна бути смачна (і не надто калорійна ?).
Я обожнюю готувати – так, щоб мої найдорожчі мармизки були задоволені і щасливі. Їхні сяючі очі – моя найбільша радість, що наповнює внутрішнім сяйвом, яким хочеться ділитися. Хочу, щоб у вашому серці оселився світлячок, як у мене. Спробуйте спіймати свого!

Місія: Робити світ щасливішим через фотографію щасливих людей і смачної їжі Візія: Бути улюбленою мамою-фотографом, створювати моменти радості, кожним продуктом викликати усмішку замовника, допомагати будувати міцніші сім’ї Цінності: сім’я, свобода творчості і мислення, організованість і пунктуальність, чесність і порядність, ввічливість і вдячність Богу за кожен день.

    Хочу співпрацювати!