Загальні положення та умови користування сайтом

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

Останнє оновлення: 1 листопада 2020

Згода з термінами

Ці Умови становлять юридично обов’язкову угоду, укладену між вами, особисто чи від імені юридичної особи (“ви”), та Pani_Chyketova, Pani Chyketova, Pani-Chyketova, Пані Чикетова (“ми”, “ми” або “наш”) щодо вашого доступу до та використання веб-сайт pani-chyketa.com, а також будь-яка інша форма медіа, медіа-канал, мобільний веб-сайт або мобільний додаток, пов’язані, під’єднані або сполучені з ними будь-яким іншим способом (у сукупності – „Сайт“).

Ви погоджуєтесь з тим, що, зайшовши на Сайт, ви прочитали, зрозуміли та погоджуєтесь з усіма цими Загальними положеннями та умовами. Якщо ви не згодні з усіма цими Загальними положеннями та умовами, вам прямо заборонено користуватися Сайтом, і ви повинні негайно припинити його використання.

Додаткові умови або документи, які час від часу можуть бути розміщені на Сайті, явно включені сюди шляхом посилання. Ми залишаємо за собою право на власний розсуд вносити зміни або модифікації цих Умов у будь-який час і з будь-якої причини.

Ми попередимо вас про будь-які зміни, оновивши дату останнього оновлення цих Умов, і ви погоджуєтесь ознайомлюваись із кожною такою зміною.

Ви несете відповідальність за те, щоб періодично переглядати ці Загальні положення та умови і бути в курсі оновлень. Ви будете суб’єктом дії і вважатиметесь поінформованими та такими, що прийняли будь-які зміни, переглянувши Загальні положення та умови шляхом вашого подальшого використання Сайту після дати розміщення таких оновлених Загальних положень та умов.

Інформація, що міститься на Сайті, не призначена для розповсюдження або використання будь-якою особою чи організацією в будь-якій юрисдикції чи країні, де таке розповсюдження або використання суперечить законодавству чи нормативним актам або що підпадає під будь-які вимоги щодо реєстрації в такій юрисдикції чи країні.

Відповідно, ті особи, які вирішили отримати доступ до Сайту з інших місць, роблять це за власною ініціативою і несуть повну відповідальність за дотримання місцевого законодавства, якщо і в тій мірі, в якій застосовуються місцеві закони.

Ці Умови були створені Termly’s Terms and Conditions Generator.

Сайт призначений для користувачів віком старше 13 років. Усі користувачі, які є неповнолітніми в юрисдикції, в якій вони проживають (як правило, до 18 років), повинні мати дозвіл і безпосередньо контролюватись своїми батьками чи законними опікунами для використання Сайту. Якщо ви неповнолітній, перед тим, як користуватися Сайтом, батьки чи опікуни повинні прочитати та погодитися з цими Загальними положеннями та умовами.

 

Право інтелектуальної власності

Якщо не вказано інше, Сайт є нашою власністю та усі дджерела кодування, бази даних, функціонал, програмне забезпечення, дизайн, аудіо, відео, тексти, фотографії та графіки на Сайті (у сукупності «Контент») та товарні знаки, сервісні знаки та логотипи, що містяться в них (далі – “Знаки”), належать нам або контролюються нами, або нам надано ліцензію і захищені законами про авторські права та торгові марки та різними іншими правами інтелектуальної власності та законами про недобросовісну конкуренцію в Україні, іноземними юрисдикціями та міжнародними конвенціями.

Контент та Знаки надаються на Сайті “ЯК Є” лише для вашої інформації та особистого користування. За винятком випадків, прямо передбачених цими Загальними положеннями та умовами, жодна частина Сайту та жоден Контент або Знаки не можуть бути скопійовані, відтворені, агреговані, перевидані, завантажені, розміщені, публічно показані, закодовані, перекладені, передані, розповсюджені, продані, ліцензовані або експлуатуватися в будь-яких комерційних цілях без нашого прямого письмового дозволу.

За умови, що ви маєте право користуватися Сайтом, ви отримуєте обмежену ліцензію на доступ до Сайту та його використання, а також на завантаження або друк копії будь-якої частини Контенту, до якої ви належним чином отримали доступ, виключно для вашої особистої некомерційної діяльності. використання. Ми залишаємо за собою всі права, прямо не надані вам на Сайті, на Контент та Знаки.

Представлення інтересів користувачів

Користуючись Сайтом, ви заявляєте та гарантуєте:

(1) вся реєстраційна інформація, яку ви подаєте, буде правдивою, точною, актуальною та повною;

(2) ви будете підтримувати ктуальність такої інформації та негайно оновлювати інформацію про реєстрацію за необхідності;

(3) ви є правоздатними і погоджуєтесь дотримуватись цих Умов;

(4) вам більше 13 років;

(5) ви не є неповнолітнім в юрисдикції, в якій ви проживаєте, або якщо ви неповнолітній, то отримали дозвіл батьків на використання Сайту;

(6) ви не отримаєте доступ до Сайту через автоматизовані або не притаманні людині засоби, як-то через ботів, скрипти чи іншими способами;

(7) ви не будете використовувати Сайт з будь-якою незаконною або несанкціонованою метою;

(8) використання вами Сайту не порушить жодного чинного законодавства чи нормативних актів.

Якщо ви надаєте будь-яку інформацію, що є неправдивою, неточною, не актуальною або неповною, ми маємо право призупинити або припинити дію вашого облікового запису та відмовити в будь-якому поточному або майбутньому використанні Сайту (або будь-якої його частини).

 

Реєстрація користувачів

Можливо, вам доведеться зареєструватися на Сайті. Ви погоджуєтесь зберігати конфіденційність свого пароля і несете відповідальність за все використання вашого облікового запису та пароля. Ми залишаємо за собою право видалити, повернути або змінити вибране вами ім’я користувача, якщо ми на власний розсуд визначимо, що таке ім’я користувача є образливим, непристойним або неприйнятним з іншої причини.

 

Заборонена діяльність

Ви не можете отримувати доступ до Сайту або використовувати його з будь-якою метою, крім тієї, для якої ми робимо Сайт доступним. Сайт не може використовуватися у зв’язку з будь-якими комерційними заходами, за винятком тих, які спеціально схвалені або погоджені нами.

Як користувач Сайту, ви погоджуєтесь не:

 1. систематично відбирати дані або інший контент із Сайту для створення або компіляції, прямо чи опосередковано, колекції, компіляції, баз даних або каталогу без письмового дозволу від нас.
 2. здійснювати будь-яке несанкціоноване використання Сайту, включаючи збір імен користувачів та / або адрес електронної пошти користувачів електронними або іншими засобами з метою надсилання небажаних повідомлень електронної пошти, або створення облікових записів користувачів за допомогою автоматизованих засобів або під фальшивими приводами.
 3. використовувати покупця або агента з закупівель для здійснення покупок на/через Сайт без нашої згоди.
 4. використовувати Сайт для реклами або пропонування продажу товарів та послуг без нашої згоди.
 5. обходити, вимикати або іншим чином втручатися у функції Сайту, пов’язані з безпекою, включаючи функції, що перешкоджають або обмежують використання або копіювання будь-якого Контенту, або вводять обмеження щодо використання Сайту та / або Контенту, що міститься в ньому.
 6. брати участь у несанкціонованому обмеженні Сайту або посиланні на нього.
 7. Обманювати, шахраювати або вводити в оману нас та інших користувачів, особливо при будь-якій спробі дізнатись конфіденційну інформацію облікового запису, таку як паролі користувачів;
 8. неправомірно використовувати наші служби підтримки або подавати неправдиві повідомлення про зловживання чи неправомірні дії.
 9. брати участь у будь-якому автоматизованому використанні системи, наприклад, використовуючи скрипти для надсилання коментарів або повідомлень, або використовуючи будь-який інтелектуальний аналіз даних, роботи або подібні засоби збору та вилучення даних.
 10. втручатися, порушувати або створювати надмірне навантаження на Сайті або мережах або послугах, підключених до Сайту.
 11. намагатися видавати себе за іншого користувача чи особу або використовувати ім’я іншого користувача.
 12. продати або іншим чином передати свій профіль.
 13. використовувати будь-яку інформацію, отриману на Сайті, з метою переслідування, зловживання чи заподіяння шкоди іншій особі.
 14. використовувати Сайт, щоб конкурувати з нами, або іншим чином використовувати Сайт та / або Контент для будь-яких дій, що приносять дохід або комерційну вигоду без нашого відома і згоди.
 15. озшифровувати, декомпілювати, розбирати або здійснювати зворотне проектування будь-якого програмного забезпечення, що містить або яким-небудь чином складає частину Сайту.
 16. намагатися обійти будь-які заходи Сайту, призначені для запобігання або обмеження доступу до Сайту або будь-якої його частини.
 17. переслідувати, дратувати, залякувати або погрожувати будь-кому з наших співробітників або агентів, зайнятих наданням вам будь-якої частини Сайту.
 18. видаляти повідомлення про авторські права чи інші права власності з будь-якого Контенту.
 19. копіювати або адаптувати програмне забезпечення Сайту, включаючи, але не обмежуючись Flash, PHP, HTML, JavaScript, чи іншими кодуваннями.
 20. завантажувати або передавати (або намагатися завантажити або передати) віруси, троянські коні або інший матеріал, включаючи надмірне використання великих літер та спам (безперервне розміщення повторюваного тексту), що заважає безперебійному використанню будь-якої сторони та задоволенню від використання Сайту, або модифікує, погіршує, порушує, змінює або втручається у використання, функції, роботу або обслуговування Сайту.
 21. завантажувати або передавати (або намагатися завантажити або передати) будь-який матеріал, який діє як пасивний або активний механізм збору або передачі інформації, включаючи, без обмежень, чіткі формати графічного обміну (“gifs”), 1×1 пікселі, веб-баги, cookies, файли cookie або інші подібні пристрої (іноді їх називають «шпигунським програмним забезпеченням», «пасивними механізмами збору» або“pcms”).
 22. за винятком випадків, коли це може бути результатом користування будь-якою стандартною автоматизованою пошуковою системою або Інтернет-браузером, використання, запуску, розробки чи розповсюдження, включаючи, без обмежень, будь-якого павука, робота, чит-утиліту, скрепер або автономний зчитувач, який отримує доступ до Сайту, або використання або запуск будь-якого несанкціонованого скрипта чи іншого програмного забезпечення.
 23. зневажати, заплямовувати або іншим чином шкодити, на наш погляд, нам та / або Сайту.
 24. користуватися Сайтом способом, який не відповідає будь-яким чинним законам чи нормативним актам.

 

Внески, генеровані користувачами

Сайт може запросити вас до чату, участі в блогах, дошках оголошень, форумах в Інтернеті та інших функціональних можливостях, а також може надати вам можливість створювати, подавати, розміщувати, відображати, передавати, виконувати, публікувати, розповсюджувати, або транслювати контент та матеріали нам або на Сайті, включаючи, але не обмежуючись ними, тексти, статті, відео, аудіо, фотографії, графіку, коментарі, пропозиції або особисту інформацію чи інші матеріали (у сукупності “Внески”).

Внески можуть переглядати інші користувачі Сайту та сторонні веб-сайти. Таким чином, будь-який внесок, який ви передаєте, може розглядатися як неконфіденційний та власний. Коли ви створюєте або робите доступним будь-який внесок, ви тим самим заявляєте та гарантуєте:

 1. створення, розповсюдження, передача, публічне показування або виконання, а також доступ, завантаження або копіювання Ваших внесків не порушують і не порушуватимуть права власності, включаючи, але не обмежуючись цим, авторське право, патент, торгову марку, комерційну таємницю , або моральні права будь-якої третьої сторони.
 2. ви є творцем та власником або маєте необхідні ліцензії, права, згоди, релізи та дозволи на використання та уповноваження нас, Сайту та інших користувачів Сайту використовувати ваші Вклади будь-яким способом, передбаченим Сайтом та цими Умовами використання.
 3. ви маєте письмову згоду та / або дозвіл кожної особи, яку можна ідентифікувати, у ваших внесках, щоб використовувати ім’я або подібність кожної такої особи, яка ідентифікує вас, щоб дозволити включення та використання ваших внесків у будь-який передбачений спосіб Сайтом та цими Загальними положеннями та умовами.
 4. ваші внески не є неправдивими, неточними або оманливими.
 5. ваші внески не є небажаною або несанкціонованою рекламою, рекламними матеріалами, схемами пірамід, ланцюговими листами, спамом, масовими розсилками чи іншими формами домагання.
 6. ваші внески не є непристойними, розпусними, брудними, жорстокими, переслідуючими, наклепницькими чи неприйнятними з інших причин (на нашу думку).
 7. ваш внесок нікого не висміює, не знущається, не принижує, не залякує та не ображає.
 8. ваші внески не виступають за насильницьке повалення будь-якого уряду, не підбурюють, не заохочують або не загрожують фізичною шкодою іншому.
 9. ваші внески не порушують жодного чинного законодавства, норм чи правил.
 10. ваші внески не порушують права на конфіденційність та публічність будь-якої третьої сторони
 11. ваші внески не містять жодного матеріалу, який вимагає отримання персональної інформації від осіб, які не досягли 18-річного віку, або сексуальної або жорстокої експлуатації людей до 18 років.
 12. ваші внески не порушують жодного закону, що стосується дитячої порнографії, або іншим чином призначені для захисту здоров’я або добробуту неповнолітніх;
 13. ваші внески не містять образливих коментарів, пов’язаних з расою, національним походженням, статтю, сексуальними уподобаннями чи фізичними вадами.
 14. ваші внески іншим чином не порушують або посилаються на матеріали, що порушують будь-яке положення цих Загальних положень та умов або будь-який застосовний закон чи положення.

 

Будь-яке використання Сайту, яке порушує вищезазначене і ці Умови, може призвести, серед іншого, до припинення або призупинення ваших прав на використання Сайту.

 

Дозвіл на Внески

Опублікувавши свої внески на будь-якій частині веб-сайту [або зробивши внески доступними для веб-сайту, пов’язавши свій обліковий запис із веб-сайтом з будь-яким із ваших облікових записів соціальних мереж], ви автоматично надаєте, заявляєте та гарантуєте, що маєте право надати для нас необмежений, безповоротний, вічний, невиключний, передавальний, безоплатний, з дією по усьому світу дозвіл на розміщення, використання, копіювання, відтворення, розголошення, продаж, перепродаж, публікацію, трансляцію, пересилання, архівування, зберігання, кешування, а також дозвіл публічно виконувати, публічно демонструвати, переформатувати, перекладати, передавати, уривками (повністю або частково) та розповсюджувати такі внески (включаючи, без обмежень, ваше зображення та голос) для будь-яких цілей, комерційних, рекламних або інших; готувати похідні твори або включати в інші твори такі Внески, і надавати та санкціонувати субліцензії вищезазначеного. Використання та розповсюдження може відбуватися у будь-яких форматах мультимедіа та за допомогою будь-яких медіаканалів.

Цей дозвіл поширюється на будь-яку форму, носій інформації або технологію, відомі в даний час або розроблені в подальшому, і включає використання нами вашого імені, назви компанії та назви франшизи, залежно від обставин, а також будь-яких торгових марок, знаків обслуговування, торгових назв, логотипів, а також особисті та комерційні зображення, які ви надаєте. Ви відмовляєтесь від усіх моральних прав у ваших внесках і гарантуєте, що моральні права не були відстоювані у ваших внесках.

Ми не заявляємо права власності на ваші внески. Ви зберігаєте повну власність над усіма своїми внесками та будь-якими правами інтелектуальної власності або іншими майновими правами, пов’язаними з вашими внесками. Ми не несемо відповідальності за будь-які заяви чи висловлювання у ваших внесках, наданих вами в будь-якій частині Сайту.

Ви несете повну відповідальність за свої внески на Сайті, і ви чітко погоджуєтесь звільнити нас від будь-якої відповідальності та утриматися від будь-яких юридичних дій проти нас щодо ваших внесків

Ми маємо право на свій власний та абсолютний розсуд (1) редагувати, переробляти або іншим чином змінювати будь-які Внески; (2) перекласифіковувати будь-які Внески, щоб розмістити їх у більш відповідних місцях на Сайті; та (3) попередньо перевірити або видалити будь-які Внески в будь-який час і з будь-якої причини, без попередження. Ми не зобов’язані контролювати ваші Внески.

Соціальні медіа

Частина функціональних можливостей Сайту дозволяє вам пов’язати свій обліковий запис з обліковими записами в Інтернеті, які ви маєте у сторонніх постачальників послуг (кожен такий обліковий запис – «Сторонній акаунт»), або: (1) надавши інформацію про логін свого акаунту від третьої сторони через Сайт; або (2) надання нам доступу до вашого Стороннього акаунту, як це дозволено згідно з чинними умовами та правилами, що регулюють ваше використання кожного Стороннього екаунту.

Ви заявляєте та гарантуєте, що маєте право розкрити нам інформацію для входу в свій обліковий запис третьої сторони та / або надати нам доступ до вашого екаунту третьої сторони, не порушуючи вами жодних положень та умов, які регулюють використання вами відповідних екаунтів третьої сторони і не зобов’язуючи нас сплачувати будь-які збори або вимагаючи від нас будь-яких обмежень використання, встановлених стороннім постачальником послуг Стороннього екаунту.

Надаючи нам доступ до будь-яких Сторонніх екаунтів, ви розумієте, що (1) ми можемо отримувати доступ, надавати та зберігати (якщо застосовно) будь-який контент, який ви надали і зберігаєте у своєму Сторонньому екаунті (“Контент із Соціальної мережі), щоб він був доступний на Сайті та через нього через ваш обліковий запис, включаючи, без обмежень, будь-які списки друзів та (2) ми можемо подавати та отримувати від вашого Стороннього екаунту додаткову інформацію в тій мірі, в якій ви отримуєте сповіщення при лінкуванні свого екаунта з Стороннім екаунтом.

Залежно від вибраних вами Сторонніх облікових записів та в залежності від налаштувань конфіденційності, які ви встановили в таких Сторонніх облікових записах, особиста інформація, яку ви публікуєте у своїх Сторонніх облікових записах, може бути доступна у вашому обліковому записі на Сайті та через нього.

Зверніть увагу, що якщо Сторонній обліковий запис або пов’язана з ним служба стає недоступною або наш доступ до такого Стороннього облікового запису припиняється стороннім постачальником послуг, то Контент соціальної мережі може бути недоступним на Сайті та через нього. Ви зможете у будь-який час відключити зв’язок між своїм обліковим записом на Сайті та сторонніми обліковими записами.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ВАШІ СТОСУНКИ З ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ПОСЛУГ – ТРЕТІМИ СТОРОНАМИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВАШИМИ ОБЛІКОВИМИ ЗАПИСАМИ У ТРЕТІХ СТОРІН, ПІДПАДАЮТЬ ПІД ДІЮ ВИКЛЮЧНО ВАШИХ УГОД(И) З ТАКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ПОСЛУГ

Ми не переглядаємо жоден Контент із соціальної мережі з будь-якою метою, включаючи, але не обмежуючись цим, щодо точності, законності або непорушення, і ми не несемо відповідальності за будь-який Контент із соціальної мережі.

Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що ми можемо отримати доступ до вашої адресної книги електронної пошти, пов’язаної зі Стороннім обліковим записом, та вашого списку контактів, що зберігається на вашому мобільному пристрої або планшетному комп’ютері, виключно для ідентифікації та інформування вас про ті контакти, які також зареєструвались для використання Сайту.

Ви можете деактивувати зв’язок між Сайтом та вашим Стороннім Обліковим записом, зв’язавшись з нами, використовуючи контактну інформацію нижче, або через налаштування вашого облікового запису (якщо це застосовно). Ми намагатимемось видалити будь-яку інформацію, що зберігається на наших серверах, отриману через такий Сторонній Обліковий запис, крім імені користувача та зображення профілю, які стають пов’язаними з вашим обліковим записом.

Подання

Ви визнаєте та погоджуєтесь з тим, що будь-які запитання, коментарі, пропозиції, ідеї, відгуки чи інша інформація щодо Сайту (“Подання”), надані вами нам, не є конфіденційними та стають нашою власністю. Ми будемо володіти ексклюзивними правами, включаючи всі права інтелектуальної власності, і матимемо право на необмежене використання та розповсюдження цих Подань з будь-якою законною метою, комерційною чи іншою, без визнання або компенсації вам.

Цим ви відмовляєтесь від усіх моральних прав на будь-які такі Подання та гарантуєте, що будь-які такі Подання є вашими оригінальними або ж ви маєте право подати такі Подання. Ви погоджуєтесь, що у ваших поданнях проти нас не застосовуватиметься жодне заявлене або фактичне порушення чи привласнення будь-якого майнового права.

Веб-сайти та контент третіх сторін

Сайт може містити (або ви можете переходити через Сайт) посилання на інші веб-сайти (“Веб-сайти третіх сторін”), а також статті, фотографії, тексти, графіку, малюнки, дизайни, музику, звук, відео, інформацію, програми , програмне забезпечення та інший контент або суб’єкти, що належать третім сторонам або походять від них (“Контент третіх сторін”).

Такі веб-сайти третіх сторін та сторонній контент нами не досліджуються, не відстежуються та не перевіряються на предмет точності, доречності або повноти, і ми не несемо відповідальності за будь-які веб-сайти третіх сторін, доступні через веб-сайт, або будь-який контент третіх сторін, розміщений на і доступний через веб-сайт або встановлений з нього, включаючи зміст, точність, образливість, думки, надійність, практику конфіденційності або інші політики, що містяться на веб-сайтах третіх сторін або у контенті третіх сторін.

Включення, посилання на або дозвіл на використання чи встановлення будь-яких веб-сайтів третіх сторін або будь-якого контенту третіх сторін не означає затвердження або схвалення його нами. Якщо ви вирішите залишити Сайт і отримати доступ до веб-сайтів третіх сторін або використовувати або встановити будь-який контент третіх сторін, ви робите це на свій страх і ризик, і ви повинні знати, що ці Умови більше не застосовуватимуться.

Ви повинні переглянути відповідні умови та політику, включаючи практику конфіденційності та збору даних, будь-якого веб-сайту, на який ви переходите з Сайту або стосуються будь-яких програм, які ви використовуєте або встановлюєте з Сайту. Будь-які покупки, здійснені вами через веб-сайти третіх сторін, здійснюватимуться через інші веб-сайти та від інших компаній, і ми не несемо ніякої відповідальності щодо таких покупок, які є виключно між вами та відповідною третьою стороною.

Ви погоджуєтесь і визнаєте, що ми не підтримуємо продукцію чи послуги, пропоновані на веб-сайтах третіх сторін, і ви будете вважати нас не відповідальними за будь-яку шкоду, спричинену придбанням таких продуктів або послуг. Окрім цього, ви не будете звинувачувати нас у будь-яких збитках, понесених вами або заподіяних вам у зв’язку із будь-яким Стороннім контентом або будь-якого контакту з веб-сайтами третіх сторін.

 

Рекламодавці

Ми дозволяємо рекламодавцям розміщувати свої рекламні оголошення та іншу інформацію в певних областях Сайту, таких як рекламні оголошення на бічній панелі або банерні рекламні оголошення. Якщо ви рекламодавець, ви несете повну відповідальність за будь-яку рекламу, яку ви розміщуєте на Сайті, а також за будь-які послуги, що надаються на Сайті, або за товари, що продаються через ці рекламні оголошення.

Крім того, як рекламодавець ви гарантуєте та заявляєте, що маєте всі права та повноваження розміщувати рекламу на Сайті, включаючи, але не обмежуючись цим, права інтелектуальної власності, права на публічність та контрактні права.

Як рекламодавець, ви погоджуєтесь, що такі рекламні об’єкти підпадають під дію нашого Положення про Закон про захист авторських прав у цифрову епоху та положення політики, як описано нижче, і ви розумієте та погоджуєтесь, що відшкодування або інша компенсація за проблеми, пов’язані із видаленням згідно із Законом про захист авторських прав у цифрову епоху, не відбуватиметься. Ми просто пропонуємо місце для розміщення такої реклами, і ми не маємо інших стосунків з рекламодавцями.

 

Управління Сайтом

Ми маємо право, але не зобов’язуємось:

(1) відстежувати сайт на предмет порушень цих Загальних положень та умов;

(2) вжити відповідних юридичних заходів проти тих, хто на власний розсуд порушує закон або ці Загальні положення та умови, в тому числі, без обмежень, повідомляючи про такого користувача правоохоронним органам;

(3) на власний розсуд і без обмежень відмовляти, забороняти в доступі, обмежувати доступність або відключати (наскільки це технологічно можливо) будь-який з ваших внесків або будь-яку їх частину;

(4) на власний розсуд і без обмеження, попередження або відповідальності видалити з Сайту або іншим чином відключити всі файли та контент, які мають надмірний розмір або якимось чином обтяжують наші системи;

(5) керувати Сайтом таким чином, щоб захистити наші права і власність та сприяти нормальному функціонуванню Сайту.

Політика конфіденційності

Ми турбуємось про безпеку та конфіденційність даних. Ви можете ознайомитись з нашою Політикою на Сайті тут. Користуючись Сайтом, ви погоджуєтесь на зобов’язання за нашою Політикою конфіденційності, яка є невід’ємним додатком цих Загальних положень та умов.

 

Акт цифрового тисячоліття про авторські права (DMCA). Сповіщення та Політика

Сповіщення

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших осіб. Якщо ви вважаєте, що будь-який матеріал, доступний на Сайті або через Сайт, порушує будь-які авторські права, якими ви володієте або контролюєте, негайно повідомте нашого Призначеного агента з авторських прав, використовуючи контактну інформацію, надану нижче (“Повідомлення”).

Копія вашого Сповіщення буде надіслана особі, яка розмістила або зберігала матеріали, на які вказано у Сповіщенні. Зверніть увагу, що відповідно до законодавства ви можете нести відповідальність за збитки, якщо ви зробите суттєві викривлення у сповіщенні. Таким чином, якщо ви не впевнені, що матеріали, розміщені на Сайті або які посилаються на нього, порушують ваші авторські права, вам слід спершу звернутися до адвоката.

Усі сповіщення повинні відповідати вимогам DMCA 17 U.S.C. § 512 (c) (3) та включати наступну інформацію:

(1) фізичний або електронний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника ексклюзивного права, яке зазначаєтсья як порушене;

(2) ідентифікація захищеного авторським правом твору, яке, як стверджується, було порушене, або, якщо Сповіщення охоплює кілька авторських прав на Сайті, репрезентативний список таких робіт на Сайті;

(3) ідентифікація матеріалу, щодо якого, як стверджується, порушено права або є предметом неправомірної діяльності, і який повинен бути видалений або доступ до якого має бути відключений, а також інформація, достатня для того, щоб ми змогли знайти матеріал;

(4) інформація, достатня для того, щоб ми могли зв’язатися зі стороною, що скаржиться, наприклад, адреса, номер телефону та, якщо така інформація є, електронна адреса, за якою можна зв’язатися зі стороною, що скаржиться;

(5) заява про те, що сторона, яка скаржиться, сумлінно вважає, що використання матеріалу способом, на який скаржиться, не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом;

(6) заява про те, що інформація у сповіщенні є точною, і під страхом покарання за неправдиве свідчення, сторона, що подала скаргу, уповноважена діяти від імені власника ексклюзивного права, яке вважається порушеним.

      Зустрічне сповіщення

Якщо ви вважаєте, що ваш власний захищений авторським правом матеріал було видалено з Сайту внаслідок помилки або помилкової ідентифікації, ви можете надіслати письмове зустрічне сповіщення, використовуючи контактну інформацію, наведену нижче (“зустрічне сповіщення” ).

Щоб бути дійсним зустрічним сповіщенням згідно із Законом про захист авторських прав у цифрову епоху, ваше зустрічне сповіщення має містити наступну суттєву інформацію:

(1) ідентифікацію видаленого або відключеного матеріалу та місце, де матеріал з’явився до того, як його було вилучено або вимкнено;

(2) заяву про те, що ви даєте згоду на юрисдикцію суду, в якому знаходиться ваша адреса, або для судового округу, в якому ми знаходимося;

(3) заяву про те, що ви приймете процес від сторони, яка подала сповіщення, або від агента сторони;

(4) ваше ім’я, адреса та телефон;

(5) заяву під страхом покарання за неправдиве свідчення, про те, що ви сумлінно вважаєте, що матеріал, про який йдеться, був вилучений або відключений внаслідок помилки або неправильної ідентифікації матеріалу, що підлягає вилученню або відключенню;

(6) ваш фізичний чи електронний підпис.

Якщо ви надішлете нам дійсне письмове зустрічне сповіщення, що відповідає викладеним вище вимогам, ми відновимо ваш вилучений або відключений матеріал, якщо спочатку ми не отримаємо повідомлення від сторони, яка подає повідомлення, в якому повідомляється, що така сторона подала судовий позов про заборону вам участі у правопорушних діях, пов’язаних із матеріалом, про який йде мова.

Зверніть увагу, що якщо ви суттєво спотворюєте, що вимкнений або видалений контент було видалено помилково або з помилковим визначенням, ви можете нести відповідальність за збитки, включаючи витрати та гонорари адвоката. Подання неправдивого зустрічного сповіщення є ознакою неправдивого свідчення.

Порушення авторських прав

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших осіб. Якщо ви вважаєте, що будь-який матеріал, доступний на Сайті або через Сайт, порушує будь-які авторські права, якими ви володієте чи контролюєте, негайно повідомте нас, використовуючи контактну інформацію, наведену нижче (“Сповіщення”). Копія вашого Сповіщення буде надіслана особі, яка розмістила або зберігала матеріали, на які вказано у Сповіщенні.

Зверніть увагу, що відповідно до законодавства ви можете нести відповідальність за збитки, якщо ви зробите суттєві викривлення у сповіщенні. Таким чином, якщо ви не впевнені, що матеріали, розміщені на Сайті або посилаються на нього, порушують ваші авторські права, вам слід заздалегідь звернутися до адвоката.

Термін дії і припинення дії

Ці Загальні положення і умови залишаються в силі постійно, поки ви користуєтесь Сайтом.

НЕ ОБМЕЖУЮЧИ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ ЦИХ ЗАГАЛЬНИХ УМОВ, МИ МАЄМО ПРАВО НА НАШ ВЛАСНИЙ РОЗСУД БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВІДМОВИТИ У ДОСТУПІ І ВИКОРИСТАННІ САЙТУ (ВКЛЮЧАЮЧИ БЛОКУВАННЯ ДЕЯКИХ ІР-АДРЕС), БУДЬ-ЯКІЙ ОСОБІ БЕЗ ПІДСТАВ, У ТОМУ ЧИСЛІ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ ПОРУШЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕДСТАВЛЕННЯ, ГАРАНТІЇ АБО ПОВТОРНОГО ЗАПИТУ, ЩО МІСТИТЬСЯ В ЦИХ ЗАГАЛЬНИХ УМОВАХ ТА БУДЬ-ЯКОГО ЗАСТОСОВНОГО ЗАКОНУ ЧИ ЗАКОНОДАВЧОГО АКТУ. МИ МОЖЕМО ЗУПИНИТИ ВАМ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ АБО ВИДАЛИТИ БУДЬ-ЯКИЙ КОНТЕНТ ЧИ ІНФОРМАЦІЮ, ЯКІ ВИ РОЗМІЩУВАЛИ БУДЬ-КОЛИ, БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ, НА НАШ РОЗСУД.

Якщо ми припинимо або призупинимо дію вашого облікового запису з будь-якої причини, вам забороняється реєструватись і створювати новий обліковий запис під вашим ім’ям, підробленим або запозиченим ім’ям або ім’ям будь-якої третьої сторони, навіть якщо ви можете діяти від імені третьої сторони.

На додаток до припинення або призупинення вашого облікового запису, ми залишаємо за собою право вжити відповідних юридичних заходів, включаючи, без обмежень, цивільну, кримінальну та судову заборону.

 

Модифікації та перебої в роботі Сайту

Ми залишаємо за собою право змінювати, модифікувати або видаляти контент Сайту в будь-який час або з будь-якої причини на власний розсуд без попередження. Однак ми не зобов’язані оновлювати будь-яку інформацію на нашому Сайті. Ми також залишаємо за собою право будь-коли змінювати або припиняти роботу Сайту або його частини без попередження.

Ми не будемо нести відповідальність перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які зміни, зміну ціни, призупинення або припинення роботи Сайту.

Ми не можемо гарантувати, що Сайт буде доступний постійно. Ми можемо зіткнутися з технічними перешкодами, забезпеченням, програмним забезпеченням чи іншими проблемами, або нам доведеться виконати технічне обслуговування, пов’язане з Сайтом, що призведе до перебоїв, затримок або помилок.

Ми залишаємо за собою право змінювати, переглядати, оновлювати, призупиняти, припиняти або будь-яким іншим чином модифікувати Сайт у будь-який час або з будь-якої причини без попередження. Ви погоджуєтесь, що ми не несемо жодної відповідальності за будь-які втрати, пошкодження або незручності, спричинені вашою неможливістю отримати доступ до Сайту або використовувати його під час будь-якого простою або припинення роботи Сайту.

Нічого з цих Загальних умов не може тлумачитись як зобов’язуюче нас підтримувати Сайт або надавати будь-які виправлення, оновлення чи випуски у зв’язку з цим.

Застосовне законодавство

Ці Загальні положення та умови і ваше користування Сайтом регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України, що застосовується до угод, що укладаються та повинні виконуватися повністю в межах країни, без урахування колізійних принципів закону.

Вирішення суперечок

Варіант 1: Будь-які юридичні дії будь-якого характеру, пред’явлені вами або нами (разом “Сторони” та окремо “Сторона”), повинні бути розпочаті або здійснюватися в судах, розташованих в Україні, а Сторони цим дають згоду та відмовляються від особистої юрисдикції та непідконтрольних питань щодо місця проведення та юрисдикції.

Застосування Конвенції Організації Об’єднаних Націй про договори міжнародної купівлі-продажу товарів та Єдиного закону про комп’ютерну інформаційну транзакцію (UCITA) виключаються з цих Умов. У жодному разі не може бути розпочато будь-яку претензію, позов чи провадження, подане будь-якою Стороною, пов’язане будь-яким чином із Сайтом, більше ніж три роки після того, як сталася причина позову.

Варіант 2: Неформальні переговори

Для прискорення вирішення та контролю за витратами на вирішення суперечок, протиріч або претензій, пов’язаних із цими Умовами (кожна з них – “Спір” і в сукупності “Спори”), подані вами або нами (окремо, “Стороною” та колективно , “Сторонами”), Сторони погоджуються спочатку спробувати провести переговори щодо будь-яких спорів (крім тих суперечок, які прямо вказані нижче) не менше ніж за 14 днів до початку арбітражу. Такі неофіційні переговори починаються за письмовим повідомленням однієї Сторони до іншої Сторони.

Зобов’язуючий арбітраж

Якщо Сторони не зможуть вирішити спір шляхом неофіційних переговорів, суперечка (крім тих суперечок, явно виключених нижче) буде остаточно і виключно вирішена шляхом обов’язкового арбітражу.

Арбітраж повинен розпочатися і проводитись згідно з Правилами комерційного арбітражу Української арбітражної асоціації (“УAA”) і, де доречно, Додатковими процедурами УAA щодо спорів, пов’язаних зі споживачами (“Правила УAA для споживачів”), обидва доступні на Веб-сайт УAA http://www.arbitration.kiev.ua/ .

Ваші арбітражні витрати та ваша частка арбітражної компенсації регулюються Правилами споживачів УAA та, де це доречно, обмежуються Правилами споживачів УAA.

Арбітраж може проводитися особисто, шляхом подання документів, по телефону або через Інтернет. Арбітр приймає рішення в письмовій формі, але не повинен надавати мотивів, якщо цього не вимагає жодна зі Сторін.

Арбітр повинен дотримуватися чинного законодавства, і будь-яке рішення може бути оскаржене, якщо арбітр цього не зробить. Якщо інше не вимагається чинними правилами УAA чи чинним законодавством, арбітраж відбуватиметься в Києві.

Виправлення

На Сайті може бути інформація, що містить друкарські помилки, неточності або упущення, які можуть стосуватися Сайту, включаючи описи, ціни, доступність та різну іншу інформацію. Ми залишаємо за собою право виправити будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінити або оновити інформацію на Сайті в будь-який час без попереднього повідомлення.

Дисклеймер

Сайт подається у вигляді «як є». Ви погоджуєтесь, що використання Сайту та наших послуг є вашою особистою справою на ваш власний розсуд і ризик. У повній мірі, дозволеній законодавством, ми відхиляємо усі гарантії, явні і непрямі, у зв’язку із Сайтом та вашим використанням його, у тому числі, але не обмежуючись, потенційні гарантії та представництво про точність чи повноту контенту Сайту або сайтів, пов’язаних із цим Сайтом, і ми не приймемо відповідальність чи зобов’язання за будь-якими (1) помилками, одруківками або неточностями контенту і матеріалів, (2) травму або шкоду майну будь-якого характеру, що могли виникнути через користування Сайтом, (3) неавторизованим доступом до або користування нашими безпечними серверами та\або будь-якою і усією особистою інформацією та\або фінансовою інформацією, яка там зберігається, (4) перебоями або зупинками передачі на або із Сайту, (5) багами, жучками, вірусами, троянами або іншими шкідливими механізмами, які можуть бути передані до або через Сайт будь-якою третьою стороною, (6) помилками чи упущеннями у контенті та матеріалах або будь-якими втратами чи пошкодженнями, що виникли у результаті використання розміщеного, переданого чи іншим способом оприлюдненого через Сайт контенту. Ми не несемо гарантії, не підтримуємо, не забезпечуємо і не беремо відповідальності за будь-який продукт чи послугу, рекламовану або пропоновану третьою стороною через Сайт, будь-який залінкований веб-сайт, чи будь-який сайт і мобільний додаток, про який йдеться у банерній чи іншій рекламі, і ми не будемо стороною, у будь-який спосіб відповідальною за спостереження транзакцій між вами та будь-якою третьою стороною, що постачають продукти чи послуги.

Як і у випадках купівлі продукту чи послуги через будь-який носій чи у будь-якому середовищі, ви маєте застосовувати свій здоровий глузд та виявляти обґрунтовану обережність.

Обмеження відповідальності

За жодних обставин наші директори, співробітники чи агенти не будуть відповідальні перед вами чи третіми сторонами за будь-які прямі, непрямі, наслідкові, виняткові, випадкові, особливі чи каральні види завданої шкоди, включно з втраченим прибутком, втраченим доходом, втраченими даними або іншою шкодою, що сталася через ваше користування Сайтом.

 

Відшкодування

Ви погоджуєтесь захищати, відшкодовувати шкоду і запобігати завданню нам шкоди, включаючи наші дочірні компанії, філії та всіх наших відповідних співробітників, агентів, партнерів, від будь-яких втрат, збитків, відповідальності, або вимог, включаючи гонорари адвокатів та витрати, здійснені будь-якою третьою стороною внаслідок або що виникають внаслідок: (1) ваших внесків; (2) використання Сайту; (3) порушення цих Загальних положень та умов; (4) будь-яке порушення ваших заяв та гарантій, викладених у цих Умовах; (5) ваше порушення прав третьої сторони, включаючи, але не обмежуючись, права інтелектуальної власності; або (6) будь-які відверті шкідливі дії щодо будь-якого іншого користувача Сайту, з яким ви пов’язувались через Сайт.

Незважаючи на вищевикладене, ми залишаємо за собою право за ваш рахунок взяти на себе виключний захист та контроль за будь-яким питанням, за яким ви зобов’язані відшкодувати нам, і ви погоджуєтесь співпрацювати за ваш рахунок із нашим захистом таких претензій. Ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити вас про будь-яку таку претензію, дію чи процедуру, яка підлягає цій компенсації, як тільки нам стане відомо про це.

 

Дані користувачів

Ми зберігатимемо певні дані, які ви передаєте на Сайт для управління Сайтом, а також дані, що стосуються вашого використання Сайту. Хоча ми здійснюємо регулярні резервні копії даних, ви несете повну відповідальність за всі дані, які ви передаєте або стосуються будь-якої діяльності, яку ви здійснили, використовуючи Сайт.

Ви погоджуєтесь, що ми не несемо відповідальності перед вами за будь-яку втрату або пошкодження будь-яких таких даних, і цим ви відмовляєтесь від будь-якого права на позов проти нас, що виникає внаслідок такої втрати або пошкодження таких даних.

Електронне спілкування, транзакції та підписи

Відвідування Сайту, надсилання нам електронних листів та заповнення он-лайн форм є електронним спілкуванням. Ви погоджуєтесь отримувати електронні повідомлення та погоджуєтесь, що всі угоди, повідомлення, оголошення та інші повідомлення, які ми надаємо вам в електронному вигляді, електронною поштою та на Сайті, відповідають будь-яким юридичним вимогам, якщо б таке спілкування було письмовим.

Ви таким чином погоджуєтесь використовувати електронні підписи, договори, замовлення та інші записи, та електронну доставку сповіщень, політик та записів транзакцій, ініційованих чи здійснених нами або через Сайт.

Цим ви відмовляєтесь від будь-яких прав або вимог, передбачених будь-якими статутами, положеннями, правилами, постановами чи іншими законами в будь-якій юрисдикції, які вимагають оригіналу підпису або доставки або збереження неелектронних записів, або платежів або надання кредитів будь-якими іншими способами, ніж електронні засоби.

Різне

Ці Загальні положення та умови та будь-яка політика чи правила експлуатації, розміщені нами на Сайті, становлять повну угоду та взаєморозуміння між вами та нами. Наше невиконання або забезпечення будь-якого права чи положення цих Умов не може означати відмову від такого права чи положення.

Ці Умови діють у повній мірі, дозволеній законодавством. Ми можемо в будь-який час перекласти будь-які або всі наші права та обов’язки на інших. Ми не несемо відповідальності за будь-які втрати, пошкодження, затримку чи бездіяльність, спричинені будь-якою причиною, що не залежить від контролю у рамках розумного.

Якщо будь-яке положення або частина положення цих Загальних положень та умов визнано незаконним, недійсним або не підлягає виконанню, це положення або частина положення вважається відокремленою від цих Загальних положень та умов і не впливає на дійсність та придатність до виконання будь-яких положень, що залишились.

В результаті цих Загальних положень та умов або використання Сайту між вами та нами не створено жодного спільного підприємства, партнерства, трудових відносин чи агентських відносин. Ви погоджуєтесь, що ці Загальні положення та умови не будуть тлумачитися проти нас в силу їх складання.

Цим ви відмовляєтесь від будь-якого захисту, який ви могли мати, на основі електронної форми цих Умов та відсутності підписання сторонами цих Правил для виконання цих Умов.

Зв’яжіться з нами

Для вирішення скарги щодо Сайту або отримання подальшої інформації щодо використання Сайту, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою:

 

info@panichyketova.com