Рулет шоколадний з маскарпоне

Рулет шоколадний з маскарпоне

Якщо у вас є велика упаковка маскарпоне, ви можете легко приготувати дуже смачний рулет (а не лише тірамісу). Тісто у ньому – бісквітно-шоколадне, а це значить – просто і легко.

Приготуйте приладдя:

Миска для збивання міксером на 2,5-3 л

Миска для збивання міксером на 1,5-2,5 л

Міксер

– відділяємо білки від жовтків у дві миски

– білки збиваємо окремо до густих піків (це хвилин 5-6)
– збиваємо жовтки із половиною цукру, поки той не розійдеться і маса стане світло-жовтого кольору і однорідної консистенції
– до жовтків поступово підсипаємо борошно, продовжуючи збивати. Коли міксерами стає важкувато, додавайте по ложці збитих білків. Чергуйте трішки борошна – трішки білків. Коли усе борошно вмішали, додаємо 2 добрих ложки какао. Тільки теж поступово, розмішуючи спершу вручну, а потім на маленькій швидкості міксером – щоб уникнути хмари какао, так як воно значно летючіше за борошно.
– готове тісто вилийте у форму. Воно повинно розтертися рівномірним тоненьким шаром.
– випікайте хвилин 15 при 150ᵒС.
– !Важливо! Спечений корж відразу з духовки перекласти на рушничок і скрутити разом з рушничком в тугий рулет. Охолодити-.
Для крему беремо велику упаковку маскарпоне, другу половину цукру, ванільний цукор і збиваємо до однорідної маси.
Акуратно розмотуємо охолоджений рулет, змащуємо його внутрішню сторону кремом і завертаємо назад. Залиште 3-4 ложки крему для прикрашання зверху. Ось я до цього залишку додала ще 1 ложку какао і перемішала, вкрила ним рулет зверху, а борозенки зробила виделкою. Так рулет схожий став на поліно, хіба не цікаво?

 

Кількості продуктів залежить від розміру вашої форми. Вона обов’язково має бути прямокутною. У мене це форма 25×40 см, і для неї треба:

4 яйця

150 гр борошна

200 гр цукру (100 в тісто і 100 в крем)

500 гр маскарпоне

3 з верхом ложки кулінарного какао

½ чайної ложечки ванільного цукру

* Для тих, хто хоче рецепт без глютену, візьміть рисове борошно в такій же кількості

Please follow and like us: