Чорничний напій

Чорничний напій

У літню спеку треба багато пити – істина, яка відома усім, але не усі її дотримуються. Іноді через те, що пити звичайну воду – нудно, і особливо дітям. Ви ж знаєте, що сучасні педіатри не рекомендують компоти? Тому що насправді у вас виходить солодка вода, тільки що з натуральними барвниками. Якщо у вас раптом «нехочун» пити воду, зачаруйте його чи її інфузованою водою на основі чорниці. Не лякайтесь – просто зробіть прохолоджуючий чорничний напій, наповнений магією літа.

Якщо у вас є ступка – чудово. Якщо ні – згодиться чашка. У ній ви просто розминаєте грам 100 чорниці разом з тим, що вам чи вашій дитині подобається:

  • Жменею пелюсток троянди кущової
  • Гілочкою лаванди
  • Гілочкою м’яти

Ці доповнення нададуть прекрасного аромату до чорничного кольору. Адже чорниця чудова, проте не має запаху. Наповніть склянки льодом, долийте воду, видавіть сік лимона на свій смак. А тоді зробіть магію: крізь ситечко долийте чорнично-запашного соку. Дитина може сидіти і вдивлятись у фіолетові розводи у воді, виглядаючи там мавку, русалочку або свого улюбленого героя з казки.

Чорничний прохолоджуючий напій – це про спокій і чарівність, загадковість і красу. Він заворожує і здається магічним дійством. Не те щоб це було чимось надзвичайно складним чи поживно-вітамінним, але коли пити просто воду набридло і хочеться чогось надзвичайного, спробуйте цей цікавий напій.

Складники:

100 гр чорниці

Лід

Сік ½ лимона

Для аромату на ваш вибір:

  • Жменя пелюсток троянди кущової
  • Гілочка лаванди
  • Гілочка м’яти
Please follow and like us: