Ягідний мікс

Ягідний мікс

Ягідний мікс – чудовий швидкий домашній варіант десерту, коли спека, ви вже з’їли жменю-другу свіжих ягід і думаєте, що робити з цим різноманіттям далі. Бо що поганого в ягідному сезоні, то це те, що вони поспівають усі разом. В один час усі садки і базари заповнені малиною, порічкою, смородиною, аґрусом, чорницею, ще подекуди полуницею й суницею, а вже й лохина підходить. І у вас просто розбігаються очі, хочеться всього і одразу, і ви усе це купуєте. Або ж в селі поскубли з куща скільки хочеться, і вгамували бажання. Але що далі? Варення на зиму, звісно, варіант, але не для всіх. Та і ніколи заготовлені ягоди не смакують і не пахнуть так, як улітку. Як же їх наїстися – так, щоб сказати: все, я справді цього літа отримала дозу яскравих ягідних вітамінів?

Спробуйте швидкий десерт «Ягідний мікс». І нічого не треба випікати! Раз-два – і готовий літній мікс смаків у вашій тарілці.

Ягоди:

До суміші ягід (порічка, смородина, аґрус, чорниця, малина – на ваш смак і у вашій пропорці) додайте 150 гр цукру і поставте на середній вогонь. Невдовзі ягоди почнуть пускати сік. Доведіть до кипіння, зніміть і збийте блендером. Дайте добре охолонути.

І до ягід:

Маскарпоне збийте зі 100 гр цукру, ванільним цукром і йогуртом.

Викладіть на дно миски печиво «Савоярді» або інше. Савоярді класне тим, що за нього можна брати рукою з іншого краю і користуватись печивом як ложкою, поки воно повністю не розтане. Зверху на печиво викладіть маскарпоне, по центру влийте ягідне пюре. Ви можете просто загрібати крем печивом і смакувати. Якщо ж у вас все відповідно до етикету, покришіть печиво на дрібні шматочки чи крихту, а тоді зверху викладайте сирну і ягідну масу. Малюйте нею розводи, робіть візерунки – що завгодно, аби ще краще смакувало і ще більше вражало, особливо вашу малечу!

Складники:

300 гр ягід по сезону (смородина, порічка, аґрус – у будь-якій пропорції)

150+100 гр цукру

250 гр маскарпоне

150 гр грецького йогурту

2 ч.л. ванільного цукру

100 гр печива «Савоярді»

Please follow and like us: