Вівсянка з персиками

Вівсянка з персиками

О, як я чекаю середини літа, коли починається сезон персиків! Бо вони, персики – той хитрий фрукт, який заморожувати на зиму немає сенсу: він абсолютно втратить аромат і смак. А консервований він мало чим нагадуватиме грушу, сливу чи що завгодно. Вівсянка з персиками – те, що я чекаю цілий рік. Спробуйте, як це божественно!

Вівсянка з фруктами – це взагалі обов’язковий сніданок в сезон. Я переконана, що персик – найкращий фрукт для вівсянки влітку завдяки аромату і солодкості. Заради цього сніданку хочеться прокидатись і робити зарядку, а після нього ви розпливатиметесь від задоволення і пишатиметесь собою. Бо корисний сніданок – це приємно і для розуму, і для тіла.

Холодний варіант, який можна взяти із собою на роботу, якщо приготувати звечора. Обсмажте жменю горіхів і подрібніть їх – наприклад, качалкою на дошці, що буде швидко і легко. Персики (1-2) обчистіть від шкірки і подрібніть. Хочете – для різноманіття можете припустити їх на сухій сковороді впродовж 3-4 хвилин (без масла). У мисці змішайте чашку йогурту (йогурт домашнього приготування буде якраз те, що треба), ложку меду, краплю ванільного екстракту. Висипте півчашки вівсяних пластівців і вимішайте. Розкладіть у баночки з кришками на 2/3 заповнення, зверху викладіть порізані персики, притрусіть горішками. Закрийте і залишіть на ніч у холодильнику. Вранці, вибігаючи з дому, прихопіть баночку із собою і розпочніть свій ранок на роботі приємно!

Гарячий варіант, для веселого сімейного сніданку вдома. Підсмажте жменю горішків і подрібніть їх, як для першого варіанту. Якщо хочете, припустіть персики, але я цього не роблю. У катрульку всипте 2 чашки вівсяних пластівців, залийте чашкою води і чашкою молока. Поставте на середній вогонь і доведіть до кипіння. Додайте дві ложки меду, краплю ванільного екстракту і вимішайте. Розкладіть по тарілках, зверху щедро викладіть обчищені порізані персики.

Складники:

2 чашки вівсянки

1 чашка молока або йогурту

2 ложки меду

2 ложки горіхів

1 ч.л. ванільного екстракту (або ж цукру)

Please follow and like us: