Десерт «Веселка»

Десерт «Веселка»

Немає нічого простішого, ніж зробити цей десерт. Але дуже важливо мати достатньо місця в холодильнику або на балконі в холодну пору року, щоб температура була в діапазоні від +1 до +10. Що хорошого – це десерт без випічки. Що не дуже – треба подбати про нього хоча б за день до подачі. Але це і плюс, оскільки ви не будете ламати голову в останній момент, що подати на солодкий стіл. А звук ложечок об скло, коли гості вишкрябуватимуть свої піалки до останньої краплі, буде для вас музикою!

  1. Приготуйте ваш посуд, в якому будете подавати десерт. Як на мене, якщо у вас не вишукана звана вечеря, а весела вечірка для своїх, це можуть бути абсолютно різні за формою піалки. Що більше різноманіття – то цікавіше!
  2. Розведіть ложечку желатину в 50 мл гарячої води, дайте набухнути і остинути.
  3. Збийте сметану з цукром. Коли цукор розійшовся, влийте желатин і збивайте ще 2 хвилини.
  4. Розлийте усе в приготований посуд однаковими шарами. Поставте на холод і дайте застигнути. Це може зайняти 2 години.
  5. Розведіть одне желе відповідно до інструкції. Дайте охолонути і акуратно розлийте в посуд поверх сметани. Поставте на холод і дайте застигнути.
  6. Повторіть крок 5 з іншими кольорами – і готово!

Я зазвичай розбиваю приготування на два дні, особливо якщо в холодильну нема місця, а на балконі досить тепло. Найкраще залишити десерт з усіма залитими шарами на ніч, або хоча б на 6 годин, щоб вони встигли добре скріпитись.

Інгредієнти:

450 мл сметани 25%

4 пакетики желе різних кольорів

1 чайна ложечка желатину

50 гр цукру

Please follow and like us: