Ніжна і пухка яєшня

Ніжна і пухка яєшня

Існує безліч рецептів з яйцями і про яйця, від елементарного зварити до білкових пишних десертів. Яєшня – найпопулярніший  сніданок у світі, у якому куточку ви б не були. Ніжна і пухка яєшня є предметом гордості шефів у готельних ресторанах. І при усій простоті і поширеності, ідеальні яйця потребують трошки вміння і трошки фантазії, щоб урізноманітнювати. Наприклад, так.

  1. Ставимо готуватись тости
  2. Підготовлюємо тарілки для подачі: ріжемо і викладаємо овочі на свій смак і зелень; сир.
  3. “Голландський” сир тремо на крупній терці на окремій широкій тарілці.
  4. Вибиваємо в миску яйця і солимо. Розбиваємо виделкою, щоб змішати жовток з білком.
  5. Включаємо плиту і ставимо нагрівти сковороду. Вона готова, якщо від неї йде тепло, коли піднесете руку на відстань 5-7 см над поверхнею.
  6. Тепер до яєць додаємо молоко і збиваємо щодуху. Головне – збивати все в одному напрямку, тут задача – наповнити їх киснем, тому збивайте активно, швидко виймаючи і занурюючи виделку в яйця. Або ж скористайтесь блендером. У вас вийде однорідна маса з бульбашками.
  7. На вже гарячу сковороду покладіть масло і дайте йому розтопитись, змастивши усю поверхню. Вилийте яйця і вкрийте зверху натертим сиром. Негайно щільно накрийте кришкою і переконайтесь, що вогонь менше середнього.
  8. Не піднімайте кришку! Ви побачите, що яєшня готова, через скло: вона підніметься, як тісто на пиріжки у бабусі.

Щойно ви знімете кришку, яєшня опуститься. І чим довше стоятиме, тим тоншою буде. Тому у вас вже підготовлені тарілки – чесно розділіть ваше сонце на сковороді і негайно подавайте!

Складники для сніданку на двох:

 

Для яєшні:

4 яйця

4 столові ложки молока

1/3 чайної ложечки солі

100 гр тертого напівтвердого сиру типу “Голландський”

1 ложка масла

 

Для доповнення:

2 скибки хліба на тости

4 помідорки “черрі”

трохи зелені типу салату

сир на ваш смак

Please follow and like us: