Пісочне печиво

Пісочне печиво

Чи варто казати, що пісочне печиво – також улюблене у моїх дітей? І не тільки у дітей, його розхапують ще гарячим усі, хто є в хаті. Ми з дітьми любимо це печиво ще й за те, що на ньому можна проявити свою художню уяву. Готувати його не складно, але якщо захочете надати красивих форм вашим печивкам, доведеться прокачати м’язи. Та є і варіант для слабачок, як я. І чоловік поряд – лише один з них. Дивіться:

 1. Викладіть масло з холодильника і потримайте при кімнатній температурі хвилин 30.
 2. Підготуйте собі приладдя: дві високі миски (≈3 л і 1,5л), міксер з вінчиками для збивання і для замішування тіста, кулінарний мішечок з насадкою з найширшим отвором – для красивого вигляду.
 3. Збийте масло з цукром і дрібкою солі у більшій мисці.
 4. Вбийте жовтки до масла.
 5. Білки збийте до густих піків окремо в меншій мисці.
 6. Змініть вінчики в міксері на замішувальні для тіста і поступово введіть борошно разом з порошком для печива.
 7. Так само поступово введіть збиті окремо білки. Тісто повинно набути пастоподібної консистенції.
 8. Тепер, якщо ви хочете красиві «магазинного» вигляду печивка, покладіть тісто в кулінарний мішечок з вставленою насадкою і скористайтесь своєю фантазією і доступними м’язами, щоб витиснути хвильки, сердечка, «кукурудзки», «бананчики» чи «баранчики».
 9. Викладайте їх відразу на застелену пергаментним папером форму. Залишайте між печивками місце розміром з половинку – вони трохи розтечуться при випіканні.
 10. Випікайте 15 хвилин при 170ᵒС.
 11. Коли печиво вистигне, можна прикрасити розтопленим шоколадом – занурюючи частиною, цілим, або малюючи візерунки на поверхні.

А що робити, якщо у вас нема кулінарного мішечка, ви ненавидите з ним возитись, та і взагалі м’язи у вас не для того? Нехай такі труднощі вас не зупиняють! Візьміть харчову плівку, викладіть тісто в неї і сформуйте з нього «ковбаску». З цієї кількості у вас, швидше за все, вийде дві гарні «ковбаски». Покладіть їх в морозилку на 10 хвилин. Після того дістаньте і поріжте впоперек кружечками до сантиметра завтовшки. Нічого, що вони не такої гламурної форми, – зате смачні і свої, рідненькі.

Інгредієнти:

200 гр (упаковка) масла

500 гр борошна

250 гр цукру

2 яйця

1 ч.л. порошку для випічки

1 ч.л. ванільного цукру

Дрібка солі

Гарячий шоколад для декору

Please follow and like us: