Огірково-медовий лимонад

Огірково-медовий лимонад

Колись я дуже хотіла схуднути. Ну як, мабуть, таки не дуже, бо ж якщо чогось справді хочеш дуже, то досягаєш. Я ж хотіла, щоб воно якось само собою так відбувалось. Та я і зараз хочу, але все так само пасивно, хоча калорії обмежила наскільки могла. Так от, коли я почала хотіти схуднути, то вичитала, що треба пити огірково-медовий лимонад.

Різні сайти розходились тільки в часі вживання цього дивовижного напою – склянку чи то вранці натще, чи то увечері перед сном. Я пробувала і так, і так, але якось воно не худнеться від цього лимонаду. Ні, може, якщо б я лише цей лимонад вживала, то воно спрацювало б. Але ж то не про мене. Та і взагалі, не все так однозначно у сучасній дієтології.

Одначе прохолодний огірковий лимонад – дуже кльова штука влітку. Особливо якщо у вас свої, домашні огірочки, а до них ще й базилік.

Розітріть дві гілочки базиліку з ложкою меду і соком половинки лимона у ступці. Можете і блендом розбити, але це зовсім не обов’язково. Наріжте огірок кільцями по 0,5 см завтовшки, покладіть у графин, викладіть до нього базилікову суміш. Долийте прохолодної води і збовтайте, щоб усі смаки перемішались. Залиште, щоб лимонад настоявся хвилин 30 – мед і сік лимона посприяють тому, щоб з огірка також вийшов сік.

Цей лимонад смаком точно не буде схожий на фруктово-ягідний звичний сік чи компот, але ж у цьому його цікавість!

Складники:

1 л охолодженої води (кип’яченої чи бутильованої)

½ лимона

½ пучка базиліка (50 гр)

1 огірок (200 гр)

30 гр (ложка) меду

Please follow and like us: