Різдвяний челендж

Різдвяний челендж

Приготування до Різдва – ще той виклик для господинь. Якщо когось коробить від однієї думки про те, що треба приготувати 12 страв на вечерю, то справжня ґаздиня поважно кивне головою і додасть «а ще на Різдво треба все зробити».

У моїй родині такі приготування до Різдва були само собою зрозумілі. У часи, коли мама 6 січня працювала цілий день, а про короткий день не те що не могло бути й мови, а ще й доводилось затримуватись на роботі, у нас завжди було на Святий вечір і Різдво «все, як треба». Думаю, секрет у правильному раціональному плануванні, з яким моя мама підходила до святкового кухарства. Звісно, й у досвіді, але досвід не береться нізвідки. І чим більше ви будете це робити, тим швидше і краще у вас усе буде вдаватися.

Тож раціональний план, який включає список рекомендованих страв і навіть альтернативи, список продуктів для них та календарний план робіт я підготувала. Вам залишилось здобувати і нарощувати досвід 😊 Завантажуйте собі мою шпаргалку до Різдвяних Свят – і нехай вам буде затишно і смачно, як у дитинстві!

Please follow and like us: