Що найбільше люблять діти?

Що найбільше люблять діти?

Звичайно, найбільше діти люблять шоколад. Та що там – більшість дорослих люблять шоколад, але соромляться у цьому зізнатися, бо у нас «ой, фігура» або «чоловіки не їдять шоколад». Насправді ж від розумного шматочка справжнього чорного хорошого шоколаду гірше точно нікому не стане.

Я довго вважала, що робити брауні – це просто переводити і без того прекрасний винахід людства. Поки одна з моїх чудесних тітоньок не пригостила своїм пирогом моїх дітей. Тепер я знаю одне: провідуючи малих влітку у бабусі або в таборі, я маю привозити із собою брауні, і більше жодних подарунків не треба.

Тут маю застерегти: це печиво насправді висококалорійне. Є, звичайно, рецепти для кетонової дієти та інші варіанти, але мій вибір – краще менше, але краще. А ви вже вирішуйте самі.

Для вдалого брауні потрібно мати твердий чорний шоколад. Не полінуйтесь заглянути в крамничку італійських продуктів – у них бувають такі. Або ж беріть наш , тільки зважайте, щоб у складі принаймі було заявлено не менш, ніж 76% какао.

  1. Спершу вийміть з холодильника масло, нехай полежить з півгодини при кімнатній температурі, інакше вашому міксеру доведеться сутужно.
  2. Шоколад, навпаки, повинен бути твердим: вийміть з холодильника і відразу потріть на терці в комбайні.
  3. Міксером збийте масло з цукром до пухкої маси.
  4. Додайте яйця і продовжуйте збивати.
  5. Зупиніть міксер і всипте 6 ложок какао-порошку. Тільки ж не того, що розвести водою (молоком) і випити! Беріть лише справжній какао-порошок. Тут мій фаворит какао від «Мрія», таке в темно-синій упаковці: і запах, і смак, і консистенція як треба для будь-якої випічки. Акуратно легко перемішайте масу і тільки тоді увімкніть міксер на найменшу швидкість, якщо не хочете, щоб уся кухня була вкрита какао-пилом: він дуже легкий.
  6. Додайте розпушувач для тіста. І потроху додавайте борошно, постійно збиваючи.
  7. Додайте тертий шоколад і перемішайте ложкою. Не біда, якщо шоколад не буде дуже однорідно вимішаний чи потертий. Ви можете також за бажанням додати жменю горішків або цукатів, на свій смак. У результаті маса повинна вийти такою, що її якраз зручно викладати ложкою: достатньо густою, щоб не литись, але не такою, щоб розкачувати. Кажу це, оскільки дуже багато залежить від борошна і від яєць.
  8. Викладіть у форму – наприклад, 30х40 см, і випікайте в духовці при 150ᵒС 30 хвилин.

Готовий брауні можна різати квадратиками і давати дітям до школи в ланч-бокси. Вони будуть вам шалено вдячні!

Інгредієнти:

200 гр чорного шоколаду (мінімум 76% какао)

200 гр масла

200 гр цукру

200 гр борошна

1 пакетик розпушувача для тіста

6 ст.л. какао-порошку

3 яйця

Жменя різаних чи тертих горіхів або цукатів за бажанням

#шоколад

#десерти

#брауні

#діти

Please follow and like us: