Шоколадне печиво

Шоколадне печиво

Шоколадне печиво на маслі – це безпрограшний варіант. Ідеальне дітям до школи в ланчбокси, собі на роботу, до кави з подружкою, або друзям дітей, які прийшли в гості. Особливо актуальне в холодні дні, коли сіра мряка пригнічує. Тішусь за людей, у кого за вікном білий сніг, що випромінює світло. У нас за вікном – сіра мряка, яка не випромінює, а поглинає, проникає в усі шпарини, пролазить крізь шапку і попід в’язаний шарф. Таке щастя прийти знадвору і випити велике горня какао з шоколадним печивом! Це моя винагорода за те, що була їжачком в тумані.

Ділюся з вами рецептом щастя у вигляді шоколадного печива. Впевнена, що воно стане в нагоді впродовж зими не раз!

Як приготувати:

  1. Збийте масло кімнатної температури з цукром – міксером на середніх обертах. При потребі, згортайте зі стінок миски лопаткою і збивайте ще. Це десь хвилин 5 займе, щоб цукор з маслом набули однорідності.
  2. Додайте яйце і збийте знову до однорідності.
  3. Додайте сіль, ванільний цукор і какао і збийте разом. Будьте обережні – какао дуже летючий порошок. Тож краще вимішайте його з маслом лопаткою спершу, а тоді вже міксером доведіть до рівномірного поєднання усієї маси.
  4. Додайте все борошно і замісіть тісто за допомогою міксера з насадкою для тіста або ж вручну.
  5. Розкачайте тісто завтовшки 0,5 см і повирізайте свої улюблені фігурки – відповідно до сезону, або ж просто кружечки. Намагайтесь вирізати так, щоб залишків було якомога менше. Перемішуйте залишки-обрізки знову в однорідну кулю і знову розкачайте і повирізайте. Зазвичай, між фігурками утворюються свої, ніколи не передбачувані фігурки, які і уявити ніхто не міг би – зате ви можете повправлятись у фантазії і побачити в цих обрізках драконів, динозаврів, ховрашків і пташок. Це дуже весело! Якщо ці фігурки не надто маленькі (щоб не згоріли при випіканні) – залишайте їх разом з вашими основними печивками. Важливо, щоб ви не більше 2-3 разів перемішували тісто з обрізків.
  6. Вирізані печива викладіть на тонку дошку і поставте в морозилку на 30 хвилин. Завдяки цьому печиво буде краще тримати форму і не розпливеться при випіканні.
  7. Випікайте 10-12 хвилин при 160ᵒС.
  8. Далі можете прикрасити на свій смак. Наприклад, поки гарячі, змастіть цукровим сиропом і присипте кольоровою посипкою. Або гаряче змастіть збитим білком і присипте цукром.

Складники:

200 гр масла (пачка)

200 гр цукру

1 яйце

500 гр борошна

4 чт.л. какао порошку

1 ч.л. ванільного цукру

½ ч.л. солі

Please follow and like us: