Як приготувати деруни красиво?

Як приготувати деруни красиво?

Здавалось би, що може бути банальнішим за деруни? Це улюблена страва, і не тільки в Україні чи Білорусі. Навіть у МакДональдсі популярні картопляники. Нічого, що вони не належать до страв здорового харчування, – ми любимо їх і можемо часом собі дозволити. Але як приготувати деруни? Не просто так, а щоб вони були справді красиві, яскраві, сонячні? Тссс… тут мої секрети.

Спосіб приготування відомий усім.  Тремо в комбайні (ура технічному прогресу!) із 5 картоплин, додаємо до маси яйце, ложки 3 борошна, солимо-перчимо – і оладками на сковорідку. Смак, звісно, знайомий з дитинства, а тому неперевершений і улюблений.

Та мені завжди не дає спокою думка, як можна додати трохи плюсів цій смачній, хоч і малокорисній страві. Тому я додаю то морквину, то трохи цвітної капусти – просто тру разом з картоплею. Морква додає кольору, капуста – ні. Але мій секрет в іншому.

Якого кольору ваші деруни з картоплі? У мене вони як сонечка. І якщо у вас тьмяно-сірі, то ви заглянули сюди за адресою. Мій секрет у тому, що я додаю до тертої картоплі сиру! Так, ложку кисломолочного сиру на кожну картоплину, – і ви не впізнаєте свої драники, картопляники, терті пляцки, картопляники, тертюхи чи…як у вас називають?

деруни

Складники:

400 гр картоплі

150 гр кисломолочного сиру

3 ложки борошна

2 ч.л. солі (орієнтовно)

1 яйце

Олія для смаження

Please follow and like us: