Суп зі шпинатом і хитрощами

Суп зі шпинатом і хитрощами

Ви знаєте, що я – королева супів? Може, нескромно, але скромність зайва, коли діти за два вуха уплітають борщі і супи щодня без жодних запитань. От як і цей зелений суп зі шпинатом та купою інших корисних штук. Я переконана, що це найкращий спосіб дати дітям хорошу порцію овочів для їхньої добової потреби, особливо якщо вони – діти – дуже перебірливі у їжі, і найбільше, традиційно, це стосується овочів.

А в літню пору, з молодою городиною, коли все свіженьке і ароматне, готувати овочеві супчики – суцільне задоволення, коли стати королевою супів для своїх дітей зовсім нескладно. Я знаю, що діти бувають просто нестерпні, коли йдеться про їжу. Сьогодні вони можуть спокійнісінько їсти броколі чи шпинат, але варто вам кілька днів/тижнів зробити перерву, щоб наступного разу вони категорично заявили «Я ніколи цього любив!»

У таких випадках я застосовую підхід половинчастого крем-супу. От як у цьому випадку. Зокрема, тут і того, що листя шпинату особисто мені більше подобається в кремоподібному вигляді, ніж січеному.

  1. Відваріть індичу грудку окремо. Поріжте її кубиками і покладіть у воду, що закипає. Тримайте вогонь нижче середнього, щоб суп ледь кипів, а не вихлюпував з каструлі.
  2. Покладіть у каструлю порізану кубиками картоплю, промите пшоно і горошок. Пам’ятайте про момент солі!
  3. Покладіть селеру. Тут на ваш смак. Я іноді кладу цілі стебла, а коли вони виваряться, просто виймаю. А іноді ріжу дрібно і варю разом з усіма овочами.
  4. Коли картопля майже готова, додайте броколі.
  5. У чашу блендера покладіть порізане будь-як листя шпинату, часнику, кропу і петрушки. Додайте вершки і кілька ложок рідини із супу і збийте блендером в однорідну масу.
  6. Влийте зелену масу у каструлю і доведіть до кипіння.
  7. Спробуйте і досоліть, якщо потрібно. Поперчіть.
  8. Чудово смакуватиме з крутонами! Також можна додати пармезану.

Це неймовірний зелений суп, який буде до смаку усім!

Складники (на 5-літрову каструлю):

200 гр відвареної індичої грудки

5 картоплин (300 гр) середнього розміру

100 гр молодого чищеного горошку

200 гр суцвіть броколі

2 стебла селери

1 стебло зеленого часнику

100 гр шпинату

2 ложки пшона

100 мл вершків 33%

30 гр кропу і петрушки (півпучка)

Please follow and like us: