Полуничний пиріг

Полуничний пиріг

Коли полуниці вже стільки, що найбільші ягодолюби на неї не звертають увагу, час готувати варення, морозити її, а також приготувати найполуничніший пиріг у світі.

Найчастіше у полуничний сезон спека і ми відганяємо думку про духовку якнайдалі. Можна купити готовий корж і не паритись в прямому сенсі слова. Але раптом у вас не так вже і спекотно, в магазин за коржем бігти лінь, а полуницю рятувати треба. Тут знайдете два варіанти тіста на пиріг, про які не знав кіт з дитячого віршика.

А для начинки робимо от що.

Полуниця. Ріжемо її на половинки чи четвертинки – залежно від її розміру.

Заварюємо сироп: цукор розводимо у 300 мл води і доводимо до кипіння. Тоді вимкніть плиту і розведіть у сиропі 2 ложки крохмалю, знову доведіть до кипіння. Після цього висипте желе і повністю розведіть у сиропі.

З таким наповненням полуничний сироп буде стікати з відрізаного шматочка, як слинка у вашого чоловіка. Якщо ж хочете, аби начинка твердо трималась при нарізанні, розведіть 2 чайні ложечки желатину окремо (відберіть у горнятко 5 ложок сиропу і розведіть желатин в них). Влийте його до основного сиропу і відразу добре розмішайте.

Додайте полуниці і плавно вимішайте. Дайте масі трохи охолонути – але не дайте схопитися! Тоді перелийте у форму з коржем і поставте в холодильник на 4 години, а краще на ніч.

Перед подачею приготуйте вершковий крем. Для цього вершки повинні бути добре охолоджені. Збийте їх вінчиком до густих піків (як збивають білок). Тоді поступово введіть, не перестаючи збивати, 50 гр цукрової пудри.

Кричіть домашнім, щоб готували пальчики – будуть облизувати, а ви будете милуватись їхніми мармизками.

Складники:

Готовий корж, або ж спечіть самі

200 гр цукру

1 пакетик полуничного желе

5 гр желатину

2 ст.л. (50 гр) кукурудзяного крохмалю

100 мл вершків 33%

50 гр цукрової пудри

1 кг полуниці

Please follow and like us:

One Response
  1. […] Основа така ж, як для пирога з полуницею, або чізкейка з чорницею. Але я хотіла мінімально […]

Comments are closed.