Цуколадки-кабаладки, вони ж млинці з кабачків

Цуколадки-кабаладки, вони ж млинці з кабачків

Якщо вам дуже хочеться млинців – на сніданок або ж вечерю – але ви не дуже добре думаєте про те, щоб знову наїстися мучного, подумайте про кабачковий варіант. Це направду смачно і легко! Більшість дітей кривляться від самих тільки назв овочів. Але ж вам не обов’язково уточнювати, з чого саме будуть млинці. Просто оголосіть радісно: сьогодні на сніданок млинці! Бо, зрештою, млинці – це у будь-якому разі млинці, хіба ні? Щоправда, бувають випадки, коли діти відчувають вашу хитрість. Мої, наприклад, не люблять деруни (поки що).

Якщо ж ваші, навпаки, полюбляють картопляники, вам буде ще легше – назвіть їх по-своєму, наприклад, кабуни.

  1. Ставите в комбайн звичайну дрібнішу терку і закидаєте тертись шматок бринзи, зелень і кабачок. Найкраще мати для цього жовтий кабачок (чи то пак, цукіні), оскільки він найменш водянистий порівняно зі своїми братами салатового і темно-зеленого кольору. А колір! Колір просто очей не відвести – цей яскравий жовтий у поєднанні із зеленню! Між іншим, якщо у вас немає бринзи, можна взяти будь-який інший сир, і навіть просто кисломолочний – це все варіації, можливо, вам найбільше сподобається якраз більш м’який смак.
  2. Далі, якщо вам зручно, сюди ж в чашу комбайна додаємо яйце, трішки ще підсолюємо (якщо у вас не солона бринза або сир, то посоліть добре), перемішуємо – і готово!
  3. Якщо ж кабачок чи цукіні водянисті – ви побачите, якщо відразу підійшов сік, – додайте ще одне яйце або і ложку-дві борошна. Але з жовтим кабачком борошно вам не знадобиться.
  4. Смажте собі в олії на середньому вогні і смакуйте зі сметаною!

Інгредієнти:

1 середній кабачок (цукіні), бажано жовтий

200 гр бринзи (або ж іншого сиру)

Пучок петрушки з кропом

1-2 яйця

1-2 ложки борошна за потреби

 

#Цукіні #Млинці #Оладки #Діти #Літнєменю

Please follow and like us: