Новорічне печиво "Сніжки"

Новорічне печиво "Сніжки"

Це печиво у вигляді сніжок – одне з улюблених у зимовий період. Особливо коли вже так хочеться снігу, а його все нема і нема. До того ж, ви можете приготувати це дуже новорічне печиво “Сніжки” з сюрпризом всередині – наприклад, із записками з передбаченнями!

  1. Обов’язково розм’якшіть масло – потримайте його з півгодини на кухні.
  2. М’яке масло, цукрову пудру і ванільний цукор збийте міксером у пухку масу.
  3. Додайте сир і збийте разом. Тут важливо, щоб сир був ніжним, пастоподібним. Я зазвичай використовую сир у прямокутному брикеті – його навіть не блендерую і не мелю для цього печива. Якщо у вас сир крупними грудками, його доведеться хоча б двічі перемолоти на м’ясорубці.
  4. Додайте сіль і борошно і замісіть у тісто. Воно повинно добре триматись купи і легко формувати кульки. Якщо тісто не формується у кульку, додайте 2 ложки води. Якщо ж рідке – додайте 2 ложки борошна.
  5. Покладіть тісто на 30 хвилин у холодильник.
  6. З тіста формуйте кульки діаметром 3-4 сантиметри, всередину вкладіть горішок – чверть волоського горіха чи пекана – і гарно заліпіть його там. Горішки – то така собі родзинка. Можна без них. А можна справді родзинку або… папірець з передбаченням!
  7. Сформовані кульки викладайте на застелене пергаментом деко, залишаючи між ними відстань у кілька сантиметрів.
  8. Випікайте 12 хвилин при 180ᵒС.
  9. Гарячими обкачайте в цукровій пудрі.

Якщо хочеться простішого рецепту, але не менш зимового – я маю один. Чула, що це печиво особливо любить Миколай. Ні на що не натякаю, але майте на увазі!

Складники:

200 гр масла кімнатної температури

200 гр кисломолочного сиру

100 гр цукрової пудри + 2 ст.л. для обкачування

1 ч.л. ванільного цукру

500 гр борошна

¼ ч.л. солі

100 гр горіхів

Please follow and like us: