Секрет ідеальних сирників

Секрет ідеальних сирників

Найулюбленішим сніданком у моїй сім’ї є сирники. Причому, їх на сніданок люблять усі: і діти, і тато, який готовий носити їх на роботу для перекусу щодня. Через це я добряче «набила руку» на них, а тому ділюся секретом, як приготувати ідеальні сирники.
Сирнички – це справді смачно, а також легко. Головний секрет – вибрати правильний сир. Раніше мені здавалось, що для цього потрібно домашній сир, і витрачала час на пошуки підходящого на ринку. Але вже кілька років я щотижня купую сир пачками у супермаркеті. Це завжди однакова стабільна якість, а у мене – стабільно вдалі сирники. І це – 5% сир, спресований у круглі брекети. Слава виробникам, які стільки років поспіль випускають цей продукт без особливих змін!
1. Викладаєте сир у миску, руйнуючи ці чудові білі кружечки. Додаєте яйця, цукор, ванільний цукор і гарно перемішуєте.
2. Додаєте родзинки, борошно і вимішуєте в однорідну масу. Робіть все це руками! Електричні пристрої у цьому випадку зіграють погану роль, оскільки розіб’ють структуру сиру, він розрідне і у вас нічого не вийде.
3. Зліпіть з маси кульки на 5 см діаметром. Для того, щоб вона не прилипала до рук, змочуйте їх водою.
4. Кульки викладайте на велику тарілку з борошном. Приплюсніть і обкачайте в борошні.
5. Кладіть смажитись на розігріту сковорідку з олією і слідкуйте, щоб не підгоріли. Не прогавте, бо золотава скоринка – це найсмачніше!

Складники:

600 гр кисломолочного 5% сиру в круглих брикетах
1 яйце
1-2 ст. ложки цукру
1 ч.л. ванільного цукру
3-4 ст.л. борошна + стільки ж на обкачування
50 гр – жменька – родзинок

Please follow and like us:

One Response
  1. […] Не те, щоб я зовсім перестала їсти підсолоджені сирнички, чи гранолу, чи йогурт з фруктовим джемом, або ж млинці. […]

Comments are closed.