Домашнє пісочне печиво до свят

Домашнє пісочне печиво до свят

Ще один різновид печива, який вам сподобається своєю простотою, універсальністю і смачністю (філологи, пробачте!). Це домашнє пісочне печиво – таке, яке ми любимо купувати в магазинах. Але коли ви готуєте його самі, то точно знатимете, що нічого зайвого туди не поклали.

Я люблю це печиво ще й тому, що воно довше зберігається. Хоча – хто ж йому дасть зачерствіти! Знаєте, чому це може круто? Бо це означає, що його можна спекти заздалегідь, навіть за тиждень до події, і приховати, а потім раз – і ви готові до свята. Ба більше! Ви можете його напекти, розфасувати по кілька у красиві коробочки, обв’язати стрічкою – і у вас маленький подаруночок до свята. Беріть ідею і збережіть собі, щоб мати під рукою!

  1. Вийміть з холодильника масло завчасно, щоб воно набуло кімнатної температури.
  2. Збийте міксером масло з цукром і дрібкою солі.
  3. Додайте яйця і збийте знову.
  4. Додайте борошно і замісіть у тісто – або за допомогою міксера з насадкою для тіста, або руками.
  5. Сформуйте печиво і викладіть на деко, застелене пергаментним папером.
  6. Випікайте 15 хвилин при 160ᵒС.
  7. Готове печиво можна обсипати цукровою пудрою, вмокати в топлений шоколад і прикрашати відповідно до свята чи настрою!

Пісочне печиво у вигляді привидівПісочне печиво

Тут декор – з шматочків шоколаду, вставлений в сирі печивка.

Два в одному

Це тісто може мати дві консистенції: для кулінарного мішечка, через який ви будете витискати різної форми печивка, або ж для розкачування і вирізання формами по листу. У першому випадку тісто повинно бути більш рідке, щоб зручно видавлювалось через мішечок. У другому випадку – густе і не липнути до рук, а добре розкачуватись на поверхні.

У зв’язку з тим, що борошно, цукор, яйця бувають різної якості, об’єми, наведені нижче, мають право на похибку. Секретик такий: якщо у вас надто густе тісто для кулінарного мішечка, додайте 2 ложки молока. Якщо тісто липне до рук і не піддається розкачуванню – додайте 2 ложки борошна. Пробуйте, але не зробіть тісто надто твердим – буде важко розкатати. У будь-якому разі печиво вийде смачним і поживним!

І навіть більше!

Ви можете й інші варіанти тіста для печива застосувати – наприклад, з маком, з сирного тіста, як для печива з шоколадними крихтами.

Складники:

200 гр масла

120 гр цукру

2 яйця

300 гр (для кулінарного мішечка) або 500 гр (для розкачування) борошна

2-4 ложки молока

1 ч.л. ванільного цукру

Дрібка (1/4 ч.л.) солі

Please follow and like us: