Як вибрати м’ясо?

Як вибрати м’ясо?

Після плану, що саме ви збираєтесь готувати, наступний крок – закупи. Розподіліть ваш список – де саме ви будете купувати продукти? В супермаркеті, на ринку, чи замовляти щось індивідуально від фермера? Іноді ви можете докласти купу зусиль, спланувати чудову вечірку і навіть пишний бенкет, але усе піде шкереберть, якщо ви взяли невідповідні продукти. І перш за все, якщо ви ставите на свою основну страву, для якої вибір м’яса найбільш важливий.

Це дуже короткі поради, які повинні бути завжди під рукою, щоб нагадувати собі і не піддатись на “акції”, красиві етикетки, креативну упаковку чи інші заворожуючі  маніпуляції.

Як вибрати м’ясо?

Обираючи м’ясо свинини чи яловичини, звертайте увагу на прошарки жиру і сполучної тканини. Вони повинні бути білі, без жовтизни. А саме м’ясо повинно бути приємного червоного кольору – занадто світле означатиме, що його вимочували у воді, а занадто темне скаже про далеко немолодий вік худоби. Розводи – про неправильний забій, неправильне харчування або ж хворобу. Так само, м’ясо повинно буи пружним. Якщо ви бачили, як на ринках бабусі тицяють пальцями у м’ясо, коли вибирають, то це не тому, що вони такі вредні і хотять усе перепробувати. А тому, що життя навчило. Беріть приклад!

Читайте далі, як вибрати м’ясо птиці.

Please follow and like us:

One Response
  1. […] Читайте далі, як вибрати м’ясо свинини і яловичини. […]

Comments are closed.