Різдвяне меню

Різдвяне меню
Святвечір і ніч перед Різдвом оповиті казкою і тайною. Але стільки справ, які треба завершити! А думки про традиційне Різдвяне меню і 12 страв на Святвечір бентежать і досвідчених господинь. Як усе встигнути?
У мене секрет один: потрібно завчасно скласти план. Тоді ви раціонально сплануєте закупи і розподілите свій час так, щоб і приготувати усі страви, і в доброму настрої зустріти свято. План допоможе встигнути усе приготували і при цьому не вибитись із сил, – і тоді ви справді відчуєте святковий настрій!
Склавши і вивчивши такий план, ви побачите, як можна поєднувати готування різних страв одночасно, як розподілити складники, щоб з них вийшли абсолютно різні страви, що в який день готувати. І тоді ви побачите, що, наприклад, про холодець треба подумати в першу чергу, адже за правильним м’ясом треба спланувати ранкову вилазку на базар 4 або 5 січня.
Моє Різдвяне меню виглядає так:
12 страв на Святвечір

За лінками – мої рецепти цих страв:

А ще я маю список “резервних страв” – раптом щось забуду, або якихось складників виявиться більше, то можна зробити додатково щось із цього списку:

Альтернативні страви Різдвяного меню

Please follow and like us: